Co se mi už do igelitky nevešlo

Syrský otec, který neopustil svou zemi jako mnoho jiných, jemuž otrávili assádovi vojáci sarinem ženu a dvě malé děti!

Dobře naplánovaná katastrofa

30. dubna 2012 v 22:31 | Patrik Vlk |  Názory, komentářeBylo by asi velmi naivní se domnívat, že se o této katastrofické možnosti neví - a že se neřeší!
Ale ano: kdopak že to asi potřeboval vyvolat celosvětovou, zatím "jen" hospodářskou krizi? Domnívám se, že společenská bude brzy následovat - nejspíš už je dávno zahrnuta do něčích "ďábelských" plánů. Kdepak a kdopak vše nastartoval? Pamatujeme si snad ještě, jak vše začalo? Krachem několika bank v USA a následoval dominový efekt. A že zrovna nedávno - někdy právě v době, když "prý" vědci dospěli k tomuto "katastrofickému" názoru.
Kdopak že to asi potřebuje, aby lidé na celém světě trpěli nedostatkem práce - čili potažmo nedostatkem vše ovládajících peněz v tomto prapodivném řádu světa - a trpěli hlady (a budeme hlady a zimou brzy i umírat)? Nastanou stále častější sociální nepokoje, možná se už někde plánuje válka. Nějaká velká - světová - už se velmi dlouho nekonala! Lidstvo se evidentně přemnožuje.
A kdopak že to rozmdýchává a trvale udržuje ty nespočetné války v rozvojovém světě?
Různí Bildebergové, Ilumináti, Scientologové, Svobodní zednáři a kdoví, jakáže to ještě pakáž vůbec přebývá v těch nevídaně luxusních podzemních, dobře proti válce chráněných a zabezpečených doupatech (snad i proti drobnějším přírodním katastrofám - tihlencti "šedí na pozadí" mají dost peněz na zaplacení předních vědců a vynálezců: a možná že už existují takové technologie, které by se nám snad nezjevily ani v tom nejfantastičtějším snu).
"Odborníci upozorňují, že udržitelnost života na planetě se neobejde bez omezení spotřeby v nejbohatších zemích." Tihleti rozežraní BOHÁČI že by najednou začali omezovat svou nenasytnou spotřebu? Ani náhodou! Jejich báchory, plné sraček, budou nadále praskat - a opasky až kolem samotné páteře si budeme utahovat MY, chudáci!!! My nejsme ti, co si mohou v dnešní době bídy a mravního úpadku vyvolaného a podporovaného sebejistými státními garniturami dovolit vyhazovat jídlo do popelnic. Jenom by mě zajímalo, kdo tyto příživnické pijavice bude živit, až teda my, dělníci, vychcípáme hlady a na různé nemoci, protože už se to "zařizuje" i přes brzy finančně nedostupné doktory.

Patrik VLK, 2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama"Poslední slovo komunismu je vládnout a nikoli zachraňovat; jeho velikým heslem je moc a nikoli pomoc."
Karel Čapek"Nemysli.
Když myslíš, tak nemluv.
Když mluvíš, tak nepiš.
Když píšeš, tak nepodepisuj.
Když jsi podepsal - pak se nediv."
Jan Werich

"Ti, kteří jsou ochotni obětovat svobodu za dočasnou bezpečnost, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost."
Benjamin Franklin

"Jediný způsob, jak změnit režim, je odmítnout se na něm podílet a zároveň poukazovat na jeho ustavičné nedokonalosti a zvrácenost."
Peter Joseph

"Dokud nebudou lidé uvědomělí, nebudou se bouřit, a dokud se nevzbouří,
nemohou se stát uvědomělými."
George Orwell

"Skutečná revoluce je revoluce vědomí."
Peter JosephVŠE SOUVISÍ SE VŠÍM: JAKO NAHOŘE, TAK I DOLE.


A tak se pokouším nalézat ty SOUVISLOSTI."Demokracie je přece o lidech. A lidi by měli mít názor!"
Tomáš KlusDěkuji za návštěvu