Co se mi už do igelitky nevešlo

Syrský otec, který neopustil svou zemi jako mnoho jiných, jemuž otrávili assádovi vojáci sarinem ženu a dvě malé děti!

Projev

29. dubna 2012 v 4:00 | Patrik Vlk |  Názory, komentáře


Chateři!
-
Mhm-e ehm, hmhh!
-
Zhlédl jsem film na DVD: Hitlerova kariéra! A poučil jsem se!!! (film Stalinova kariéra jsem ještě neviděl, a proto máte obrovský štěstí, ani nevíte jaký - štěňata chaterský!)
-
Teď mě budete všichni poslouchat - chtěl jsem říci: sledujte přesně a pečlivě, co tady píšu! Sledujete? Dobrá, věřím vám (nakonec - co mi zbývá, že?).
-
JÁ, velký obrovsky.vlk, od teď Pán chatu (neodmlouvejte, buřiči!) - že sem malý, za to já nemůžu, to moji rodiče, ... no tak to docela nezvládli - to se může stát každýmu, ne! - volové! Napoleon taky nebyl nějakej obr... A dostal se až do Ruska (udělujou vůbec v Rusku zelený karty?)
-
JÁ, velký obrovsky.vlk vám přikazuji (moment, kouknu do poznámek - přikazuji..., přikazuji..., aha, tady je to!), takže vám přikazuji (jakže to bylo - jo!) - tak vám přikazuji!!! Je to každýmu jasný?
-
Protože chat se mi (a taky nám) zdá docela neorganizován!... Nechceme - nechci říci, že zde vládne naprostý chaos! Och, ta hrůza! Čili tenhlecten bordel mušíme ňák zorganizovat. Samozřejmě, že jsem měl na mysli všeobecnou reorganizaci chatu, aby sloužila, soudruzi (parťáci..., parťáčci? - Hele! tak dost, tady se bude poslouchat!!!) nám všem, hlavně mně, a taky nám samozřejmě! Nám všem, co na tom vyděláváme - pardóón, chtěl jsem jen říci... ehm hmm - poslouchejte! Co si vy vůbec myslíte!!! Co jako JÁ bych vám tady měl vůbec vysvětlovat!
Budete poslouchat - jo, vlastně číst, co se vám tadyk napíše, a hotovo!
Nějaké připomínky k mému hutnému proslovu? Škoda - žádné - všichni se mnou dle očekávání souhlasí, jak jinak... Slyším hlasitý virtuální potlesk. No, tak hlasitě zase tleskat nemusíte, vždyť ohluchnu, pardáli... Tak dost už!!! Tady bude ticho, říkám (přikazuji)!
-
Omlouvám se - z toho potlesku jsem docela ohluchl a tak vám už nemůžu zodpovědně a vědecky odpovídat na vaše případné všetečné dotazy (děcka - přestaňte už tlouct do toho bubnu, nebo vám ho Ježíšek na Vánoce odnese!).

Patrik VLK, 2008

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama"Poslední slovo komunismu je vládnout a nikoli zachraňovat; jeho velikým heslem je moc a nikoli pomoc."
Karel Čapek"Nemysli.
Když myslíš, tak nemluv.
Když mluvíš, tak nepiš.
Když píšeš, tak nepodepisuj.
Když jsi podepsal - pak se nediv."
Jan Werich

"Ti, kteří jsou ochotni obětovat svobodu za dočasnou bezpečnost, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost."
Benjamin Franklin

"Jediný způsob, jak změnit režim, je odmítnout se na něm podílet a zároveň poukazovat na jeho ustavičné nedokonalosti a zvrácenost."
Peter Joseph

"Dokud nebudou lidé uvědomělí, nebudou se bouřit, a dokud se nevzbouří,
nemohou se stát uvědomělými."
George Orwell

"Skutečná revoluce je revoluce vědomí."
Peter JosephVŠE SOUVISÍ SE VŠÍM: JAKO NAHOŘE, TAK I DOLE.


A tak se pokouším nalézat ty SOUVISLOSTI."Demokracie je přece o lidech. A lidi by měli mít názor!"
Tomáš KlusDěkuji za návštěvu