Co se mi už do igelitky nevešlo

Syrský otec, který neopustil svou zemi jako mnoho jiných, jemuž otrávili assádovi vojáci sarinem ženu a dvě malé děti!

Jedna porce reality

2. března 2016 v 12:25 | militaria.cz |  Názory, komentáře


Shrnutí:

Počet Arabů zabitých v průběhu izraelsko-arabských konfliktů od založení státu Izrael (včetně války za izraelskou nezávislost v roce 1948, válek vedených mezi Izraelem a jeho sousedy a okupací Palestinců): 60 000.

Počet alžírských muslimů zabitých Francouzi v padesátých letech 20. století během alžírské války za nezávislost: mezi 500 000 až 1 milionem.

Počet muslimů zabitých jinými muslimy v devadesátých letech 20. století v alžírské občanské válce: 100 000.

Počet lidí, včetně některých muslimů, zabitých muslimy v Súdánu od roku 1955 dodnes: 2,6 milionů - 3 miliony.

Počet muslimů zabitých Sověty v Afghánistánu v osmdesátých letech 20. století: přinejmenším 1 milion.

Počet muslimů zabitých jinými muslimy v afghánské občanské válce v osmdesátých a devadesátých letech 20. století: 1 milion.

Počet muslimů zabitých Američany ve snaze svrhnout Talibán: méně než 10 000.

Počet muslimů zabitých jinými muslimy od roku 1977 v somálské občanské válce: mezi 400 000 - 550 000. Počet muslimů zabitých v Bangladéši jinými muslimy z Pákistánu od roku 1977: 1,4 - 2 miliony.

Počet muslimů zabitých jinými muslimy v Indonésii od roku 1965: přinejmenším 400 000.

Počet muslimů zabitých ve Východním Timoru v letech 1975 - 1999 jinými muslimy z Indonésie: 100 000 - 200 000.

Počet muslimů zabitých v Iráku jinými muslimy (většinou těmi z režimu Saddáma Hussejna): 1,54 až 2 miliony.

Počet íránských muslimů zabitých ve válce s Irákem: 450 000 - 970 000.

Počet Libanonců zabitých Izraelci v letech 1975 -1990: až 18 000 (tento počet je uveden v první statistice uvádějící různá srovnání o Arabech zabitých Izraelci).

Počet Libanonců zabitých jinými Libanonci či Syřany v letech 1975 - 1990: přinejmenším 112 000.

Počet Jemenců, Egypťanů a Saudských Arabů zabitých v jemenské občanské válce v roce 1962 a během nepokojů v Jemenu v letech 1984 - 1986: 100 000 - 150 000.

Počet čečenských muslimů zabitých Rusy od roku 1992: 80 000 - 300 000.

Počet Arabů a Muslimů zabitých v Jordánsku (včetně přinejmenším několika tisíc Palestinců), v Čadu, Jugoslávii, Tádžikistánu, Sýrii, Íránu, Turecku a Zanzibaru v průběhu menších konfliktů v sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých letech 20. století: přinejmenším 150 000.


Souhrn shrnutí:
si zase Arabové a/nebo muslimové budou stěžovat na pronásledování, kterému je vystavují Američané či Izraelci, měli by si uvědomit následující:
Počet muslimů zabitých od roku 1948 Američany a Izraelci dohromady je pořád menší, než počet muslimů zabitých Francouzi. A počet muslimů zabitých Francouzi, Izraelci a Američany dohromady je pořád menší, než počet muslimů zabitých Sověty, resp. Rusy. A počet Muslimů zabitých Sověty, Rusy, Francouzi, Izraelci a Američany dohromady pořád ještě představuje pouhou jednu třetinu počtu muslimů zabitých muslimskými státy.
Nemám v úmyslu nikterak snižovat utrpení kterékoliv lidské bytosti a jako Izraelec mám zájem na tom, aby byl i nadále vyvíjen nátlak na Izrael ve smyslu udržení ztrát Arabů při ochraně izraelských životů na minimu. Ale jestliže je cílem ochrana lidských životů, tak potom soustředit pozornost jen na činy či zločiny Izraele znamená uplatňovat neuvěřitelný, směšný dvojí metr jasně motivovaný antisemitismem a ničím jiným. Jestliže je cílem ochrana životů muslimů, potom by muslimové měli začít sami u sebe a vzpomenout si na nás teprve tehdy, až si budou sami vážit jeden druhého.

Miscellanea, 2006


Doslov

Smutné počty… Je ale třeba se zamyslet, proč tomu tak je!
Dnešní svět si v podstatě rozdělily dvě supervelmoci - velmi úspěšné USA a méně úspěšné Rusko. Třetí velmoc se už rýsuje: Čína, která o světovládu usiluje po mnohá staletí.
Japonsko je malé, neuspělo; stejně jako mnohé další tzv. "národní" země - původci nedávné 1. a 2. světové války, a také třeba té Třicetileté a jiných, ve kterých v průběhu dějin zemřely stamilióny, ne-li miliardy lidí. Války ale nerozpoutaly ty statisíce obyčejných lidiček, pak kolem sebe běhajících s pistolkami a vraždících se navzájem na povel někoho, kdo je někde bezpečně schovaný a myslící si o sobě, že je všemocný a nesmrtelný.
Co je ale Amerika? Je to stát ekonomických přistěhovalců (utečenců) a všeličných dobrodruhů (a kriminálníků) především z Evropy, kteří společnými silami téměř vyvraždili původní obyvatelstvo - Indiány.
Co je to Rusko? Země slovanských (a jiných) přistěhovalců (prý z území dnešní Indie), mužiků, v ranném středověku trpících více jak tři sta let pod krutovládou Džingizchána a jeho divokých následovníků (kteří je jen tak pro "zábavu" napichovali na kůl, párali jim břicha a v lepším případě "jen" usekávali hlavy; "nejpříjemněji" se nejspíš cítilo těch statisíce jen zbitých a znásilněných žen - zde je pak možná i příčina dnešní ruské krutosti a pohrdání životem, tolik podobná nátuře "těch" divokých Talibanců! Stačí se podívat na Putinovy zešikmené oči).
A co je Čína? Obrovská země, která v dobách, kdy se ještě na území Evropy mlátili zarostlí domorodci kamennými sekerami po hlavách, byla vědecky a čili i technicky na světové špičce, jak by ji dnes charakterizovali renomovaní ekonomové a inženýři.
Vlastně je to souboj ideologií - té křesťanské (většina Evropy, severní i jižní Amerika) a materialismu (bolševické Rusko a Čína, tyto země však i mezi sebou navzájem - je tedy jasné, že tu nejde "jenom" o nějakou ideologii). No, a v arabských zemích už 15. století starém islamismu (spíše "mladém", jelikož vychází z 21. století "mladé" křesťanské víry - a ta je zase více jak 5 000 let starého "židovského" původu!).
Ale ono ani nejde o víru či nějakou filozofii - jde o to, že samozvaní "světovládci" zneužijí cokoliv, aby ve svých zájmech poštvali zfanatizované lidičky proti sobě, kteří pak vlastně dobrovolně (?) umírají ne za své, ale za nějaké jim "cizí" světovládné zájmy.
Ostatně je to případ i tolik většinou lidstva chtěného komunismu (když zůstanu u terminologie materialismu), ale téhož přece chtějí dosáhnout všechny víry světa, jen různými prostředky! - ten je ale NEPŘIJATELNÝ pro samozvané světovládce, jelikož by stratili svou MOC, o kterou jim jde a jenom po které touží (protože jde často o naprosto bezcenné psychopaty a pro své zločinné a často i zrůdné cíle se budou klidně vydávat i za ty lidstvo prý všeobjímající "komunisty" - například Stalin, jak je doloženo svědecky, setnul svojí šavlí hlavu 12 lidem, a "otcovsky miloval" dvanáctileté holčičky; kolik osobně zavraždil lidí doopravdy se už asi nedozvíme a je docela možné, že holčičky, co mu jeho "věrní" dodávali, byly i mladší v době, kdy sám měl už 13.letou dceru - tu snad miloval opravdu "jen" otcovsky. Myslím, že Hitler byl alespoň v tomhletom ohledu psychicky "zdravější", ačkoliv se technikám hromadného vraždění od svého "kdysi kámoše" Stalina velmi rychle "přiučil").
Přemýšlel už někdo o tom, kde bere ten takzvaný Islámský stát zbraně? Anebo jenom "slepě" věříte politikům (kterým se jen ve skutečnosti za zády zbaběle schovávají skuteční hybatelé - téměř "neviditelní" úředníci) a sdělovacím prostředkům, které platí "vládci" (vždyť znáte to: "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej")?
Komu to v současnosti vyhovuje, že se muslimů "bojí" tolik obyčejných lidí? Moderně vyzbrojený Putin (zbraně mu dodávají také i američtí - spíše už NADNÁRODNÍ - zbrojaři) vystrčil drápky a začíná brát, o čem si myslí, že je jeho (vždyť mu to "báťuška" Stalin vybojoval! - NEJDE mu ve skutečnosti jenom o Ukrajinu - vždyť JEHO jest Polsko, Pobaltí, Bulharsko, Maďarsko, Rumunsko, Slovensko i - Česko! Určitě by nepohrdl ani tím velkým kusem Německa, co také ztratil… Ona by pro začátek nebyla špatná i celá Evropa - pak se uvidí…).
Kdo si ještě pamatuje, že za "bolševiků" na našem malém území byly DVA tajné výcvikové tábory? RUSKÉ (!), kde se cvičili teroristé, kteří pak vraždili OBYČEJNÉ lidi po celé západní (kapitalistické) Evropě ve stylu dnešních TALIBANCŮ !!! Hlavně bombové útoky - v metrech, na nádražích a dalších místech, kde se schází nejvíce lidí. Tito teroristé, když splnili svůj ÚKOL, schovávali se pod cizí identitou mj. i v socialistickém Československu. Na Slovensku byl jeden takový "výcvikový" tábor, v Polsku několik dalších - kolik jich bylo v samotném Rusku je dodnes tajné! A kolik tam Putin cvičí "islámských" teroristů se také asi nedozvíme.
Putin zkusmo zabral Krym (prý - Ukrajina nám dluží za plyn a naftu, tak si ho bereme zpátky - doslova ukázková exekutorská praktika na vysoké úrovni). V Evropě a hlavně že i v Americe mu to prošlo.
"Asi se mě doopravdy bojí, chachá," řekl si Putin. "Přitvrdíme!"
A začala nejprve politická tahanice o ztracenou Ukrajinu. Jenže už se asi zapomíná, že odjakživa procarští (a v jádru tedy prokapitalističtí, proevropští) Ukrajinci NENÁVIDÍ až k smrti bolševické Rusko, které je kdysi proto chtělo nechat vyhladovět a do vylidněné země se poté hrnuli ruští emigranti a zlatokopové se Stalinovým požehnáním, dělat si zde, co se jim zlíbí. Nejvíce usazených ruských emigrantů je pochopitelně na východě, co nejblíže Rusku (ono dělat "svinstva" na Ukrajincích daleko od ruských hranic bylo přece jenom nebezpečné) - tam co jsou dnes ti takzvaní "proruští" povstalci! Kdepak že berou zbraně a co ti speciálně dobře vycvičení "zelení mužíčci"? Copak přilétli ze své rodné planety, rudého Marsu? Nu čtó, kde se vzali, tu se vzali…
Tak tenhle pokus bývalému vysokému důstojníku zločinecké KGB Putinovi už neprošel - USA ve spolupráci s Evropskou unií zahájily proti Rusku ekonomické sankce.
Ale moloděc Putin se nedá! Nakradl si už miliardy, nechal povraždit tisíce lidí (no, není to to pravé olivové, jako za báťušky Stalina, ale doba je zlá, nepřeje molodcům… Ty zatracené USA, ta veš v ruském kožiše!). Nakonec, přinejhorším někam v přestrojení zmízí… Anebo že by se chrabře, junák, zastřelil, jako to udělal například idol Hitler?
Výšky amerických prezidentů sice nedorostl, ale bolševické intriky, tak ty má v malíčku - v nich je opravdový obr. Ona ta Evropská unie byla založena jako obrana proti silně expandující americké ekonomice (i ti naši, evropští mocnáři si tu moc chtějí za každou cenu užít), ačkoliv naoko jsme s těmi Amerikány kámoši - a to samozřejmě moloděc Putin ví! Když už to víme i my, bezejmenní červi.
Stačí jen podpořit (nebo možná dokonce i založit?) Islámský stát. Vycvičit mudžaheddíny, vyzbrojit a někam nasměrovat… Opatrně však, Brežněvovi se to v Afghánistánu moc nevydařilo - Afghánci dodnes nenávidí Rusy a Američany povětšinou považují za své osvoboditele (ačkoli si možná ještě mnozí pamatujeme, že političtí komisaři-učitelé, placení státem, nám to vtloukali jako malým školáčkům do hlav právě naopak). Možná to teď vypadá jen jako výplod bujné fantazie (samozřejmě, že je to jenom poněkud nadsazená úvaha, kdopak z nás, obyčejných otroků, se dostane k supertajným informacím?) - ale například Saddám Husajn byl dříve dobře vycvičeným americkým agentem, než se z něho stal nepoddajný prezident, nakonec samotnými Američany zavražděný.
Sýrii poslal sám Bůh molodcovi Putinovi z nebes! Vyvolat politické nepokoje v nábožensky i politicky rozpolcené zemi je přece brnkačka - když má někdo tak obrovskou vojenskou moc a prachy. Prachy! Muslimové začnou vraždit křesťany, ti utíkají. Stačí jen vybrat vhodné a otrlé "podnikatele" s dobrou vyřídilkou, přesvědčit vystrašené křesťany (ty už strhnou i ostatní), že v Evropě se na ně čeká s otevřenou náručí - a je hotovo! Podnikatelé-převaděči si vydělají obrovský balík (pokud to zrovna nejsou nastrčení špióni, kteří pracují z přesvědčení a pro "někoho"), o nic jiného jim ani nejde. Že zemřou tisíce lidí? No a! "Když se kácí les, létají třísky" s oblibou hlásali bolševičtí vždy proruští poskoci. Sem tam se s nimi potopí nějaká bezcenná stará a dobře pojištěná loď (a je vyčištěno - kdo co dokáže; na co vyhlazovací koncentráky a krematoria? Do moře se toho odpadu vleze!)
Rusové se vyznají - už kdysi úspěšně "čistili" Ukrajinu od Ukrajinců, coby neporadili, bezvěrci, muslimům, jak zatočit s křesťany! A dobře placení a výdatně podporovaní muslimové čistí a čistí, křesťané a ostatní vystrašené obyvatelstvo migruje do Evropy, ta je destabilizována. Evropská unie je na pokraji rozkladu - a moloděc Putin se směje: "Vy hejhulové - tady máte ty své sankce!"
Naši kámoši Američané jsou sice ve střehu: na zákeřné Rusáky je třeba si dát pozor, ale s tou Evropskou to zmákli dobře, taky se na neštěstí jiných dobře napakujem, tak co bychom těm Rusákům občas nenápadně nepíchli… Vždyť jsme přece lidi (?), nějak se už domluvíme.
???
Zatímco dobře placení vědci v neuvěřitelně drahých laboratořích loví gravitační vlny a Nobelovy ceny, slovutní inženýři vymýšlejí obytnou infrastrukturu na Marsu (to aby pak mohlo pár světovládců se svými parchanty a hetérami, s potřebným počtem dobře vybraných otroků "pláchnout", až to zase přijde - a ono to jednou přijde - vybuchnou supersopky, do Země narazí obří meteorit, vypukne jaderná válka, atd.), anebo v mnoha kilometrových podzemních tunelech bádají nad tím, jak zničit celý Vesmír - protože ta fádní Zeměkoule je jim málo a za tohle je Nobelovka i VĚČNÁ sláva určitě nemine; pár stovek kilometrů od nich umírají lidi hlady, jsou vražděni profesionálními vojáky a jinými zabijáky, nebo jen pár bloků od nich mrznou bezdomovci.
Ecce, homo! (Ejhle, člověk!)


Patrik Vlk, 2016
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 subjektivni subjektivni | Web | 6. března 2016 v 14:19 | Reagovat

cau, mam blog zamereny take zejmena na politiku a spolecnost, nemel bys zajem o vzajemnou propagaci?

2 patrik-vlk patrik-vlk | 16. března 2016 v 14:58 | Reagovat

[1]:
Ahoj, navštívil jsem Tvůj blog - vypadá asi lépe než můj (chystám se na drobné úpravy a vlastně nyní příspěvky doplňuji jen kvůli svým stálým čtenářům - bohužel převážně cizincům, také proto, že na internetu v současné době pobývám jen sporadicky).

Nerozumím Tvému přání o vzájemné propagaci - nejlépe je umístit si logo (v našem případě politika), které se pak dosti často objevuje na spřízněných stránkách. Mám u sebe i odkazy na stránky s různou tématikou (zpočátku jsem chtěl vytvořit nějaký ucelený seznam, ale zatím je to pasé).

Pakliže slovem "propagace" míníš "spolupráce", myslím, že to není dobrý nápad - blog považuji za nějaké "osobní" vyjádření, vyjádření svých osobních názorů a postojů. Ke spolupráci pak totiž slouží politická strana, nějaká, a je jich, myslím, dost - stačí si jen vybrat. A to není záležitost blogu - zde je lze však propagovat, to ano. Já osobně preferuji Piráty, ale jak vidíš, nijak zvlášť je "netlačím" - myslím, že se jejich kvalita posléze prosadí sama o sobě! Jsou to vesměs mladí a inteligentní lidé - doufám, že mocichtivých psychopatů u nich bude pomálu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama"Poslední slovo komunismu je vládnout a nikoli zachraňovat; jeho velikým heslem je moc a nikoli pomoc."
Karel Čapek"Nemysli.
Když myslíš, tak nemluv.
Když mluvíš, tak nepiš.
Když píšeš, tak nepodepisuj.
Když jsi podepsal - pak se nediv."
Jan Werich

"Ti, kteří jsou ochotni obětovat svobodu za dočasnou bezpečnost, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost."
Benjamin Franklin

"Jediný způsob, jak změnit režim, je odmítnout se na něm podílet a zároveň poukazovat na jeho ustavičné nedokonalosti a zvrácenost."
Peter Joseph

"Dokud nebudou lidé uvědomělí, nebudou se bouřit, a dokud se nevzbouří,
nemohou se stát uvědomělými."
George Orwell

"Skutečná revoluce je revoluce vědomí."
Peter JosephVŠE SOUVISÍ SE VŠÍM: JAKO NAHOŘE, TAK I DOLE.


A tak se pokouším nalézat ty SOUVISLOSTI."Demokracie je přece o lidech. A lidi by měli mít názor!"
Tomáš KlusDěkuji za návštěvu