Co se mi už do igelitky nevešlo

Syrský otec, který neopustil svou zemi jako mnoho jiných, jemuž otrávili assádovi vojáci sarinem ženu a dvě malé děti!

Slunečný den pro Českou republiku

6. dubna 2016 v 11:29 | Patrik Vlk |  Názory, komentáře


"Slunečný den pro Českou republiku" - těmito slovy bývalý bolševik, posléze předseda ČSSD a později zakladatel neúspěšné vlastní strany "Zemanovci" Miloš Zeman, coby premiér České republiky, ohlašoval 16. března 1999 vstup České republiky do Severoatlantické aliance, obranného vojenského uskupení, ve kterém mají dominantní roli Spojené státy americké.
"Od vzniku České republiky v roce 1993 naše integrace do NATO a Evropské unie byla potvrzena jako strategický cíl zahraniční politiky každé vlády u moci bez ohledu na svou politickou orientaci."
V témže roce také prohlásil, že "hlavním úkolem musí být sladění myšlení, které umožní zapojit se do specifické a unikátní vojenské kultury, kterou Severoatlantická aliance vybudovala za 50 let."
A 17 let po vstupu České republiky do Severoatlantické aliance coby prezident republiky v rozhovoru pro čínskou televizi 28. března 2016 sděluje:


"Je to nový začátek, protože mezi Čínou a bývalou vládou České republiky byly velmi špatné vztahy. Zdůrazňuji bývalou vládou, protože ta vláda velmi podléhala tlaku Spojených států a Evropské unie. Teď jsme znovu nezávislá země a formulujeme svou zahraniční politiku, která je založena na našich vlastních zájmech. Nevměšujeme se do zájmů žádné jiné země. A to je moje vysvětlení toho nového začátku."
Jeho slova svědčí o tom, že tuto zemi osvobodil (asi s výdatnou pomocí ruského a nyní i čínského prezidenta) už konečně a definitivně od těch hnusných západních imperialistů (zvláště v poslední době, kdy se značně zpřísnily kontroly z Evropské unie, zacílené proti rozkrádání miliard eur českými úředníky a politiky, zatíženými často "temnou" bolševickou minulostí, z doposud velmi štědrých dotací - a bohaté penězovody byly poněkud "přiškrceny"). Copak asi nabídl za těch "pár" nejistých miliard zisku (a páru roztomilých pand, živených lépe než mnohý český občan) slíbených čínským prezidentem (pro koho? - možná pro soudruhy podnikatele, kteří ho za to bohatě zafinancují v prezidentské kampani při jeho další "lidové nominaci" na prezidenta a kteří si ty zisky přesunou do "daňových rájů"?).
Pane prezidente (ne však můj - nevolil jsem vás, mě si totiž za pivo a párek nekoupíte - v 1. kole kandidovalo i několik MÁLO opravdu solidních lidí), užitečnější a roztomilejší jste byl, když jste na Vysočině "objímal" stromy. Anebo to byl také záludný politický manévr, aby se ZAPOMNĚLO na vaše mnohdy škodlivá politická rozhodnutí, aby jste se zalíbil lidem, a mohl pak dál škodit této maličké republice, nyní v roli reprezentativní? A ta by měla být opravdu pouze JEN reprezentativní, ale vy, byť pouhý klaun a evidentně opilec, který by se měl především léčit, osobujete právo hrát si na nějakého IMPERÁTORA! To vás natolik oslnil car Putin? Ba - kolik jen toho máte společného se svým kolegou z bolševického StBáky DOBŘE prověřeného prognostického úřadu, Klausem, který se také chorobně třásl na úřad prezidenta (který jste oba svou přítomností v něm nadlouho znevážili) …

Patrik Vlk, 2016
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama"Poslední slovo komunismu je vládnout a nikoli zachraňovat; jeho velikým heslem je moc a nikoli pomoc."
Karel Čapek"Nemysli.
Když myslíš, tak nemluv.
Když mluvíš, tak nepiš.
Když píšeš, tak nepodepisuj.
Když jsi podepsal - pak se nediv."
Jan Werich

"Ti, kteří jsou ochotni obětovat svobodu za dočasnou bezpečnost, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost."
Benjamin Franklin

"Jediný způsob, jak změnit režim, je odmítnout se na něm podílet a zároveň poukazovat na jeho ustavičné nedokonalosti a zvrácenost."
Peter Joseph

"Dokud nebudou lidé uvědomělí, nebudou se bouřit, a dokud se nevzbouří,
nemohou se stát uvědomělými."
George Orwell

"Skutečná revoluce je revoluce vědomí."
Peter JosephVŠE SOUVISÍ SE VŠÍM: JAKO NAHOŘE, TAK I DOLE.


A tak se pokouším nalézat ty SOUVISLOSTI."Demokracie je přece o lidech. A lidi by měli mít názor!"
Tomáš KlusDěkuji za návštěvu