Co se mi už do igelitky nevešlo

Syrský otec, který neopustil svou zemi jako mnoho jiných, jemuž otrávili assádovi vojáci sarinem ženu a dvě malé děti!

Kauza Babiš

3. května 2017 v 11:31 | Patrik Vlk |  Názory, komentáře
Předesílám, že bývalý StBák Babiš není mým oblíbencem a pro ANO jsem nehlasoval, ani příště nebudu. Alespoň pro mne není jeho miliardové jmění žádnou záhadou, když byl před Zmanipulovanou (bolševici ji nazvali, pochopitelně, Sametovou) revolucí důstojníkem ekonomické rozvědky StB (ta sice přímé fyzické násilí na většinou nevinných lidech nepáchala, jako třeba dacan už od pohledu a pěstmi vyslýchající StBák Paroubek, bývalý premiér za socany před Sobotkou), která měla z první ruky veškeré informace, jež bylo třeba k nezákonnému nahromadění majetku (další ekonomický StBák Kožený např. získal své miliardářské bohatství, krom jiného, prodejem celého československého loďstva - měl potřebné "styky").
Babiš před volbami sliboval, že dá lidem práci - ale nezaměstnanost se v současné době SKUTEČNĚ radikálně zmenšila, že ano? - ovšem málokdo ví, jakým způsobem "podniká". Ani já bych nevěděl, ale seznámil jsem se náhodou s paní, která dříve pracovala v malé krachující továrničce kdesi v Čechách s asi 200 zaměstnanci (včetně úředníků) a o práci přišla bleskově v okamžiku, když se objevil "zachránce" republiky Babiš, "vytáhl šrajtofli" a za hotové peníze fabričku koupil. Všechny zaměstnance pak okamžitě propustil (pravda - se zákonem zaručeným a naprosto směšným dvouměsíčním odstupným)! Fabriku pak nechal přebudovat na automatizovanou zpracovnu "zelené" nafty z řepky, kde zaměstnal svých asi 15 školených techniků (namísto propuštěných 200 zaměstnanců) a většinou starší lidé skončili na Úřadu práce, který je jen dobrým "džobem" pro státní parazity-úředníky, kteří ani nejeví příliš velkou snahu lidem pomoci a "pilně" jen dodržují státní často totalitářsko-byrokratická a mnohdy nesmyslná nářízení vlády, dobře je za to jejich "pracovité" málo živící a proto horlivě hlídají, aby nezaměstnané náhodou "nepřeplatili" - vždyť ušetřené peníze si pak rozdělí na prémie a další přemnohé nezasloužené odměny. Nechápu, že voličům není divné, že důchodcům vláda přidala JEDNORÁZOVĚ 40 Kč měsíčně kdo ví, na jak dlouho zase, ale úředníkům je "pohodlné bydlo" KAŽDOROČNĚ vylepšované zhruba o 4 - 5%, prý na vyrovnání inflace (která se důchodců a sociálně slabých asi netýká?!) !!!
Další záhadou je, kdo některým fabrikám pomáhá ke krachu a za jakým účelem? Každopádně se pak dají odkoupit "za babku"…
Babiš už také dokázal, proč doopravdy vstoupil do politiky: má tak přímou kontrolu nad možnými snahami vyšetřit jeho případně nezákonné aktivity, kterými neuvěřitelně navyšuje své pochybně nabyté bohatství, a jak ukázaly jeho politické kroky v nejbližší minulosti, některé "úniky" si už legalizoval svým zákonem.
Divoké krvelačné šelmy v celých uplynulých pětadvaceti letech se v ODS (založenou bývalým prezidentem a dlouholetým premiérem Klausem) a ČSSD (dlouho "šéfované" současným prezidentem a dlouholetým premiérem Zemanem, který tak podivně náhle, když už se na jeho dřívější chyby pozapomělo, opustil svou pro národ užitečnější zálibu: objímání stromů na Vysočině, a znovu se vrhl do politiky) téměř pravidelně střídají a vedou zemi ke krachu a příští té jakoby "z oka vypadlé" dřívější bolševické totalitě (kterou organizoval kdo? Státní úředníci, kteří si na "špinavou práci" za ně najímali do StB psychopaty různé!), jejíž podoba v blízké budoucnosti se už stále zřetelněji rýsuje.
Ale přese všechno výše uvedené nechápu snahu ODS, TOP09 (svou neschopnost a snahu přiživit se pod vedením "mafiána" Kalouska už prokázali), ČSSD a dalších o jeho odvolání už jen PŮL roku před volbami, a zrovna nyní, kdy má ANO prý až 31,5% možných voličů (a ČSSD jako druhá s největším počtem POUZE 12% !). Takto reagují strany, které už prokázaly svou neschopnost a vinu na devastaci ekonomiky téhle některými zahraničními bankami označené rozvojové republiky uprostřed civilizované Evropy (a které republiku cíleně rozkrádají snad rychleji než za bolševika a nás zbídačují záměrně pro to, aby nás uvykly na ještě větší bídu, která nás určitě čeká po jimi cíleném připojení zpět k Rusku, které jim zase jako za bolševika zaručí doživotní nekontrolovatelnou a krutě totalitní vládu - beztak už ty "rychlý" prachy z EU přestávají přitékat?)!
Co si myslí obyčejní občané - dacany ve vládě a v přemnožených úřadech ANI TROCHU NEZAJÍMÁ, oni si jedou své nadměrně a nezaslouženě dobře placené politické šachové partie na úkor obyčejného a je z nehorázných daní živícího pracujícího lidu !!!

Patrik Vlk, 2017
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama"Poslední slovo komunismu je vládnout a nikoli zachraňovat; jeho velikým heslem je moc a nikoli pomoc."
Karel Čapek"Nemysli.
Když myslíš, tak nemluv.
Když mluvíš, tak nepiš.
Když píšeš, tak nepodepisuj.
Když jsi podepsal - pak se nediv."
Jan Werich

"Ti, kteří jsou ochotni obětovat svobodu za dočasnou bezpečnost, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost."
Benjamin Franklin

"Jediný způsob, jak změnit režim, je odmítnout se na něm podílet a zároveň poukazovat na jeho ustavičné nedokonalosti a zvrácenost."
Peter Joseph

"Dokud nebudou lidé uvědomělí, nebudou se bouřit, a dokud se nevzbouří,
nemohou se stát uvědomělými."
George Orwell

"Skutečná revoluce je revoluce vědomí."
Peter JosephVŠE SOUVISÍ SE VŠÍM: JAKO NAHOŘE, TAK I DOLE.


A tak se pokouším nalézat ty SOUVISLOSTI."Demokracie je přece o lidech. A lidi by měli mít názor!"
Tomáš KlusDěkuji za návštěvu